top of page
ZESPÓŁ

Zespół Café Lisboa to grupa zdolnych i zaangażowanych pracowników, którzy tworzą miłą atmosferę w miejscu pracy. Są to osoby otwarte i życzliwe, które z łatwością rozpoznają upodobania smakowe naszych gości.

MH-CL-212.jpg

OLGA STRZAŁKOWSKA

Menedżer

Olga pokochała Portugalię podczas półrocznego pobytu na Azorach. Wkrótce po powrocie dołączyła do nowo otwartej kawiarni Café Lisboa. Półtora roku później została jej menedżerem.
Olga wie o Café Lisboa wszystko. Jest jej „dobrym duchem”. Pracuje z pasją i zaangażowaniem. Jest pracowita, świetnie zorganizowana i dobrze zarządza zespołem. Najważniejszy jest jednak fakt, że doskonale czuje i rozumie pomysł, a także atmosferę tego miejsca. 

MH-CL-146.jpg

ANETA KOPROWSKA

IZABELA KOPROWSKA - BANAŚ

Mistrzynie wypiekania pastéis de nata

Aneta i Iza są siostrami, które dołączyły do naszego zespołu kilka tygodni po otwarciu. Od tego czasu stały się mistrzyniami wypiekania pastéis de nata. 
Codziennie wyrabiają i ręcznie wałkują ciasto. Następnie wyklejają foremki ciastem, zalewają je świeżym kremem i wypiekają wcześnie rano w kamiennym piecu. Wkładają w swoją pracę ogrom serca, dzięki temu pastéis de nata są każdego dnia tak samo smaczne i wyjątkowe. Trudno wyobrazić sobie bez nich Café Lisboa. 

bottom of page