top of page
ZESPÓŁ

Zespół Café Lisboa to grupa zdolnych i zaangażowanych pracowników, którzy tworzą miłą atmosferę w miejscu pracy. Są to osoby otwarte i życzliwe, które z łatwością rozpoznają upodobania smakowe naszych gości.

CL_24-3_edited.jpg

NINA STASZKIEWICZ

Po wielu latach pracy w branży fashion podjęła decyzję o zmianie. Od niedawna zgłębia tajniki pracy w gastronomii, korzystając przy tym z doświadczeń

z pracy z klientem i zespołem zdobytych wcześniej. Chętnie i szybko uczy się jak funkcjonuje Café Lisboa i pomaga, by wszystko działało ‚jak w zegarku’. W wolnym czasie przegląda inspirujące stylizacje i czyta kryminały.

MH-CL-146.jpg

ANETA KOPROWSKA

IZABELA KOPROWSKA - BANAŚ

Mistrzynie wypiekania pastéis de nata

Aneta i Iza są siostrami, które dołączyły do naszego zespołu kilka tygodni po otwarciu. Od tego czasu stały się mistrzyniami wypiekania pastéis de nata. 
Codziennie wyrabiają i ręcznie wałkują ciasto. Następnie wyklejają foremki ciastem, zalewają je świeżym kremem i wypiekają wcześnie rano w kamiennym piecu. Wkładają w swoją pracę ogrom serca, dzięki temu pastéis de nata są każdego dnia tak samo smaczne i wyjątkowe. Trudno wyobrazić sobie bez nich Café Lisboa. 

bottom of page